3 marca 2013

11 - 13. Marta Anonim - zamówienie

Dzisiaj mam do zaprezentowania aż trzy szablony. Miałam trudny orzech do zgryzienia, ponieważ miałam kilka fajnych obrazków, które chciałam użyć. Tak czy owak, Marto Anonim, wybierz jeden z tych szablonów, a dwa pozostałe trafią do galerii otwartej. oczywiście napisz, na który się zdecydowałaś.

Szablon wykonany dla: Marta Anonim

Ten oto wydaje mi się być odważnym posunięciem. Nie wiem czy się spodoba czy nie. Moim zdaniem ze wszystkich trzech jest najlepszy.Drugi jest mniej więcej taki sam jak pierwszy. Pozbawiony został nagłówka i ma dodatkowy obrazek pod tłem.


I został ostatni, który jest mniej więcej w takich barwach, jakie chciałaś mieć.


W razie problemów, pisz pod najnowszym postem albo na gg/mejla. Postaram się pomóc na tyle, na ile będę w stanie.

9 komentarzy:

 1. Wow... Jesteś świetna! Ja nie umiem wybrać, wszystkie są piękne! Na serio, bardzo ci dziękuje!!! Jesteś po prostu mistrzynią (ta, Anaya-Sensei...)!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Trójkę, trójkę wybierz panie XD
  Jakoś najbardziej mi sie podoba, bardzo fajne kolory. Chociaż dwójka też jest niczego sobie XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, trójka jest najlepsza... Jakoś te kolory tak fajnie wyglądają. Ale i tak bardzo ci dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
 4. A widzicie! Ja bym wzięła jedynkę :D Moim zdaniem wyszła najlepiej, w szczególności sprośny nagłówek *.* Ale cieszę się, że znalazłaś coś dla siebie. Pozostałe dwa trafiają do galerii otwartej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trójka zdecydowanie przypadła mi najbardziej do gustu, jednakże pozostałe oba szablony są równie niesamowite. Naprawdę, Twoje prace są cudne *-* Jesteś niesamowita, to Ci mogę bez wątpliwości przyznać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wybacz, że zawracam ci głowę, ale ma mały problem. Za każdym jak prubuję przesłać ten szablon pokazuję mi się 'plik jest za duży'. Nie mam w tym doświadczenia więc jakbyś mogła mi wytłumaczyć. Będę bardzo ci za to wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja to bym wybrała dwójkę, albo trójkę. :D
  Chociaż nie, nie potrafiłabym wybrać. xd
  A no i chciałam powiedzieć ci, że mój Kakashi świetnie się prezentuje. Jeszcze raz dziękuję. :3

  OdpowiedzUsuń
 8. Łoooo! U mnie też zdecydowanie wygrywa nr.3, chociaż nr.2 również bym nie pogardziła ^^ Niemniej jednak trójeczka jest cudowna. Aż sama chciałabym taki mieć! Idealna kolorystyka i połączenie obrazków. I czy Temari nie jest wklejona?

  Może kiedyś pokuszę się, aby zlecić Ci jakieś zadanie ^^ Na razie wojuję sama, ale nr.2 jest zachęcający :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń